PUŁAPKA NA MUCHY NOFLYBAG - BARDZO WYDAJNA

Opis

PUŁAPKA NA MUCHY NOFLYBAG - BARDZO WYDAJNA

NOFLYBAG: to bardzo wydajna całkowicie ekologiczna, i nietoksyczna (bez trucizn chemicznych) pułapka na muchy składająca się z przezroczystej foliowej torebki zawierającej organiczną przynętę - atraktant.

Aktywuje się ją w prosty sposób, wlewając do środka opakowania trochę wody. Po 3-5 dniach zwilżona przynęta zaczyna wydzielać bardzo atrakcyjny dla much silny zapach. Zwabione przez zapach wydzielający się z atraktanta dorosłe osobniki muchy wchodzą do pułapki, zostają w niej mechanicznie uwięzione i topią się w wodzie. Złapane muchy same stają się później dodatkowym wabikiem dla kolejnych much. Dzięki temu mechanizmowi pułapka działa, dopóki się całkiem nie zapełni złapanymi muchami (potrafi wyłapać aż do 40.000 much!).

NOFLYBAG zaleca się szczególnie do wykorzystania na zewnątrz w pobliżu stref rozmnażania much. Koniecznie trzeba zabezpieczać pułapkami miejsca przy drzwiach wejściowych do obiektów inwentarskich, oraz przy wszystkich otworach w obiektach inwentarskich.

Ponieważ opisywana pułapka nie zawiera żadnych trucizn, można ją bardzo bezpiecznie używać do eliminacji much we wszystkich pomieszczeniach inwentarskich jak również do zabezpieczania lecznic weterynaryjnych oraz miejsc udoju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl